muzycy współpracujący z zespołem

Wojtek Mucha

 

 

Rozpoczynając naukę gry na skrzypcach w wieku 7 lat nie przypuszczał, że w niedalekiej przyszłości pozna "dalszą rodzinę" instrumentów strunowych. Pasję nauki i gry na gitarze wzbudził w nim Mark Knopfler, a na gitarze basowej Krzysztof Ścierański. Z zespołem współpracuje prawie od samego początku, czyli od szkoły średniej. Jego gitary to Fender Stratocaster i Telecaster.

Bartosz Domagała

 

 

Muzyka to nieodłączny element jego życia. Przygodę z nią rozpoczął od długich i żmudnych ćwiczeń na starej gitarze znalezionej w szafie rodziców. Wiedzę i umiejętności muzyczne zdobywał jako uczestnik warsztatów muzycznych, a także na indywidualnych lekcjach u znanych polskich gitarzystów. Na co dzień pracuje jako redaktor w serwisie muzycznym, gdzie swoją muzyczną pasję realizuje jako autor licznych recenzji i artykułów o tematyce muzycznej.

Grzegorz "Sulik" Sulikowski

 

 

W zespole Kramer od 2001 r. Jest trzonem sekcji rytmicznej, w której udziela się grając na zestawie perkusyjnym. Absolwent Akademii Muzycznej na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach. Jest wychowankiem wspaniałego muzyka, a zarazem pedagoga Zbigniewa Lewandowskiego. Muzyka w jego życiu jest wielką pasją, a gra w zespole wielką przygodą .